Deskové hry - magnetka-butonek

Kód: 633
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Při hraní deskových her se děti učí trpělivosti, posilují paměť a také se učí reagovat na různé (někdy i nepříjemné) situace. Třeba, že nemohou vždy všichni vyhrát. Dítě získává větší sebevědomí, ale také se snaží být s každou další hrou lepší a uvažovat strategicky. Hraní týmových deskových her, na rozdíl od těch digitálních, rozvíjí komunikační dovednosti dětí a je u něj spousta času si povídat a budovat hlubší vztahy, ať už s rodiči nebo sourozenci.

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Hrajete doma člobrdo, pexeso, skládáte puzzle...tak to potřebujete magnetku magnetku DESKOVÉ HRY jako sůl. To bude těšení, až se objeví na plánu dne!

Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování na speciálním lisu, kde se pod tlakem spojí jednotlivé komponenty - horní transparentní fólie, horní kovový plíšek a spodní kovový díl s magnetem.

 magnet_placka_buton-removebg-preview

 

Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 
Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :).

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
velikost: 32mm
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz