Kniha - magnetka-butonek

Kód: 345
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Děti jsou ze své podstaty zvídavé a neustále baží po nových podnětech, zážitcích a vjemech. Díky příběhům z knížek mohou pochopit svět kolem sebe dřív než co z toho sami zažijí, mohou si udělat představu o tom, co je čeká, jak by v dané situaci reagovali, být na místě svého knižního hrdiny. Učí se rozpoznávat, co je dobré a co špatné a formují si tak vlastní názory a pocity.
U čtení knížek, ať už jsou předčítané rodiči nebo už si je čtou děti sami, si značně rozšiřují slovní zásobu, poznávají nové slovní hříčky, významy různých rčení a frází. Díky tomu jsou nejen vnímavější, ale sami se dokáží lépe vyjádřit a také lépe artikulují. To vše jim značně usnadní nástup do školy.

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování na speciálním lisu, kde se pod tlakem spojí jednotlivé komponenty - horní transparentní fólie, horní kovový plíšek a spodní kovový díl s magnetem.

 magnet_placka_buton-removebg-preview

 

Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 
Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :).

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz