Magnetická barva na zeď

Kód: 833
130 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Díky této magnetické vodou ředitelné akrylátové barvě si můžete vytvořit magnetickou tabuli v jakékoli části vaši domácnosti či dětském pokojíčku. Na dostatečný magnetický efekt naneste minimálně 3 vrstvy barvy. Čím víc vrstev nanesete, tím lepší bude výsledná přilnavost magnetek.

 

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Magnetická barva je černá akrylátová vodou ředitelná barva s přídavkem železného magnetitu. Díky tomu se chová jako kovový povrch, na němž drží naše magnetky, tabulky a kalendáře. Ideální je tak v případě, že máte zabudovanou lednici, ale chcete mít kalendář v místě, kde bude dobře přístupný a na očích, třeba v kuchyni, obývacím pokoji, pokojíčku nebo i ve školní učebně.

POSTUP:

⚫ Podkladový povrch zbavte nečistot a mastných skvrn. Lze aplikovat na běžnou omítku, sádrokarton, tapetu či jiný hladký povrch.

⚫ Barvu před použitím dobře protřepejte.

⚫ Nanášejte pomocí štětce či malířského válečku. Barvu dobře roztírejte, aby se netvořily nerovnosti a hrudky.

⚫ Aplikovaná barva musí schnout minimálně 4 hodiny a až poté naneste další vrstvu nátěru. Měly by být aplikovány nejméně tři vrstvy nátěru.

⚫ Účinnost magnetické barvy závisí na tloušťce nanesených vrstev a velikosti a síle magnetů. Několik vrstev zvyšuje přilnavost.

Pokud chcete zamaskovat černý magnetický nátěr jinou barvou, je to možné. Ovšem každá další vrstva nemagnetického nátěru oslabuje magnetický efekt.

⚫ Po zaschnutí je barva matná a voděodolná, snadno se omývá.

 

Magnetická barva sama o sobě není magnet a proto nevytváří magnetické pole a neovlivňuje zařízení citlivé na vliv magnetického pole.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a příslušenství
obsah balení: 170g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz