Magnetická barva na zeď

Kód: 833
130 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Díky této magnetické vodou ředitelné akrylátové barvě si můžete vytvořit magnetickou tabuli v jakékoli části vaši domácnosti či dětském pokojíčku. Na dostatečný magnetický efekt naneste minimálně 3 vrstvy barvy. Čím víc vrstev nanesete, tím lepší bude výsledná přilnavost magnetek.

Detailní informace

doprava zdarma k objednávce nad 2000 Kč
doprava zdarma k objednávce nad 2000 Kč
prodloužená garance vrácení peněz do 30 dnů
prodloužená garance vrácení peněz do 30 dnů
důkladně otestováno na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
každý butonek ručně vyroben v ČR
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Magnetická barva je černá akrylátová vodou ředitelná barva s přídavkem železného magnetitu. Díky tomu se chová jako kovový povrch, na němž drží naše magnetky, tabulky a kalendáře. Ideální je tak v případě, že máte zabudovanou lednici, ale chcete mít kalendář v místě, kde bude dobře přístupný a na očích, třeba v kuchyni, obývacím pokoji, pokojíčku nebo i ve školní učebně.

POSTUP:

⚫ Podkladový povrch zbavte nečistot a mastných skvrn. Lze aplikovat na běžnou omítku, sádrokarton, tapetu či jiný hladký povrch.

⚫ Barvu před použitím dobře protřepejte.

⚫ Nanášejte pomocí štětce či malířského válečku. Barvu dobře roztírejte, aby se netvořily nerovnosti a hrudky.

⚫ Aplikovaná barva musí schnout minimálně 4 hodiny a až poté naneste další vrstvu nátěru. Měly by být aplikovány nejméně tři vrstvy nátěru.

⚫ Účinnost magnetické barvy závisí na tloušťce nanesených vrstev a velikosti a síle magnetů. Několik vrstev zvyšuje přilnavost.

Pokud chcete zamaskovat černý magnetický nátěr jinou barvou, je to možné. Ovšem každá další vrstva nemagnetického nátěru oslabuje magnetický efekt.

⚫ Po zaschnutí je barva matná a voděodolná, snadno se omývá.

 

Magnetická barva sama o sobě není magnet a proto nevytváří magnetické pole a neovlivňuje zařízení citlivé na vliv magnetického pole.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY
obsah balení: 170g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz