Mikuláš - magnetka-butonek

Kód: 1043
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

6. prosince ve svém kalendáři najdete svátek Svatého Mikuláše, štědrého a laskavého patrona dětí. Podle lidové tradice ale Mikuláš (s čertem a andělem) chodí už 5. prosince. Je to z toho důvodu, že v minulosti začínal den už v podvečer a proto veškeré oslavy začínaly o den dříve, než jsme zvyklí nyní. 
Magnetku MIKULÁŠ děti na kalendáři milují. Záměrně u nás nenajdete žádného čerta, protože nechceme strašit děti, ani ty "zlobivé". Náš Mikuláš je milý, hodný a nosí nadílku všem dětem. Magnetkou můžete označit Mikulášskou nadílku ve školce, ale i tento sváteční den, kdy za oknem najdou děti nějakou dobrotu. 

Velikost magnetky je 32 mm

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Svatý Mikuláš byl biskup a patron dětí, námořníků, právníků, lékárníků, lukostřelců, obchodníků, právníků a vězňů. Je o něm známo, že velice rád pomáhal druhým, byl velmi štědrý a všude, kde se objevil, činil jenom dobro. V jeho přítomnosti se stalo hned několik zázraků. Každý ho obdivoval pro jeho dobrotu a laskavost. Legend a pověstí kolem Svatého Mikuláše je mnoho. Všechny jsou ale vždy založené na tom, že svým činem Mikuláš obdaroval druhé. Z tohoto důvodu je již po několik století zažité, že Mikuláš, který navštěvuje rodiny, vždy obdaruje děti nějakou drobností.

Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování. Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 
Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
velikost: 32mm
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz