Parkour - magnetka-butonek

Kód: 1039
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Na první pohled se zdá parkour jako nebezpečný sport, ale pod dohledem zkušeného instruktora a v bezpečném prostředí je to úžasný způsob jako u dětí rozvinout mnoho schopností, které se jim budou velmi hodit. Rozhodně to bude dobrá fyzička, správná koordinace pohybů a vytrvalost. Parkour vyžaduje od dětí schopnost ocenit vzdálenost a prostorové vztahy mezi jednotlivými překážkami. Překonávání různých terénních nerovností a plánování pohybů podporuje rozvoj rovnováhy a prostorové orientace. Děti se učí překonávat překážky s ohledem na své tělo a okolí. Navíc musí být pěkně kreativní a hledat nové způsoby jak překonat daný terén. Zvládnutí různých pohybů a překonání překážek také posiluje jejich sebevědomí a uvědomění si možností svého těla. 

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR
4 doprava zdarma dokido
doprava zdarma k objednávce nad 2000 Kč

Detailní popis produktu

Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování. Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 

Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
velikost: 32mm
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz