Pohádky v TV - magnetka-butonek

Kód: 216
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.6.2024

Magnetický butonek POHÁDKY v TV oceníte, pokud chcete dopřát dětem pohodu u pohádky - ať už jako součást týdenního programu nebo jako odměnu za splnění všech povinností.

Velikost magnetky je 32 mm

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Pokud před obrazovkou děti nesedí hodiny místo běhání venku s kamarády či stavění lega, nemusíte mít výčitky, když jim ji pustíte. Stačí nastavit jistá pravidla o tom, jak dlouho a na jaké pořady se smí děti dívat. Takové pohádky mají pro jejich rozvoj velký přínos - učí děti rozpoznávat dobro a zlo, ukazují žádoucí a nežádoucí charakterové vlastnosti svých hrdinů, přináší poučení... A taky se u nich skvěle odpočívá. Zkuste se někdy dívat s dětmi. I kdybyste si schrupli, budete spolu a to se počítá. 

 Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování. Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 
Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
velikost: 32mm
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz