Uklidit boty - magnetka-butonek

Kód: 934
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Přijdete domů a boty letí každá do jiného kouta předsíně? Naučte děti mít pořádek ve svých věcech. Čím dřív si zafixují tyto návyky, tím samozřejmější pro ně budou. A vy už se nikdy nepřerazíte o holiny ve dveřích ;-).

Magnetka UKLIDIT BOTY ukáže názorně dětem, že botičky patří do botníku. Je to jedna z domácích povinností, která je bude navíc bavit. Jen potřebují vidět, ne slyšet, co od nich potřebujete. 

Velikost magnetky je 32mm.

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Magnetka pro děti na plánovací kalendář je skvělým nástrojem, který dětem pomáhá připomínat si a organizovat své domácí povinnosti. Jednou z důležitých činností, která přispívá k pořádku doma je právě srovnání bot v předsíni.  

Magnetky na kalendáři zapojují děti do procesu organizace a plnění úkolů. Dejte magnetku na kalendář do úkolů na daný den a po splnění tohoto úkolu nechte dítě samo přesunout magnetku do části Hotovo! To dětem poskytuje pocit úspěchu a odměny za jejich úsilí.

Magnetky pro děti na plánovací kalendář je skvělým prostředkem, který dětem pomáhá vytvářet dobré návyky a zodpovědnost v jejich každodenním životě.

Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování. Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 
Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
velikost: 32mm
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz