Utřít prach - magnetka-butonek

Kód: 999
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Určitě nechcete mít doma různé alergeny a nečistoty, které mohou způsobovat problémy se zdravím všech členů domácnosti. Pravidelný úklid přispívá k vytvoření zdravého a čistého prostředí a snižujete tak riziko alergií a respiračních onemocnění. Když děti pomáhají s úklidem, přispívají k vytvoření hygienického prostředí, ve kterém se budou cítit pohodlně a zdravě. Dopřejte dětem pocit důležitosti a svěřte jim tento úkol. Budou na sebe zaslouženě pyšné.
Naplánujte společně i odměnu, jakou si rozhodně zaslouží, a užijte si kvalitní společný čas s rodinou. Podpořte tak v dětech samostatnost a zodpovědnost

 

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Možná vám ten úklid zabere víc času než když si ho uděláte sama. Ale když ho budete dělat společně, užijete si u toho i legraci a děti se naučí, že to není jen nepříjemná povinnost a budou na sebe ve výsledku i náležitě hrdé

Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování. Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 
Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
velikost: 32mm
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz