Dopravní hřiště - magnetka-butonek

Kód: 1287
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Ať už chodíte spolu nebo v rámci školky či školy, na dopravním hřišti je nejen zábava, ale také se tam děti naučí spoustu důležitých dovedností, které využijí v budoucím životě. Rozvíjí si motorické dovednosti a koordinaci pohybu, učí se porozumět pravidlům a bezpečnému chování v dopravě a v neposlední řadě posilují své sociální dovednosti a schopnost komunikace mezi sebou. Celkově dopravní hřiště nabízí dětem příležitost nejen k fyzické aktivitě, ale také k učení se a rozvoji tak potřebných dovedností pro život.

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování na speciálním lisu, kde se pod tlakem spojí jednotlivé komponenty - horní transparentní fólie, horní kovový plíšek a spodní kovový díl s magnetem.

 magnet_placka_buton-removebg-preview

 

Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 
Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :).

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
velikost: 32mm
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz