60 dní na vyzkoušení

Garance vaší 100% spokojenosti

Nejste si jisti, zda plánovací kalendář pro děti by se u vás doma ujal? Co když přestane děti bavit? Opravdu vám pomůže vnést domů více řádu a organizace, opravdu pomůže dětem lépe zvládat každodenní výzvy?

Žádné obavy! Můžete si plánování s kalendářem vyzkoušet a pokud zjistíte, že to pro vás není vhodná didaktická pomůcka, můžete využít prodloužené lhůty na vrácení až do 60 dnů od prvního nákupu a kalendář mi zaslat zpět. Já vám vrátím peníze obratem zpět na bankovní účet.  V této lhůtě můžete vrátit až 5 produktů z objednávky, jejíž součástí byl kterýkoli plánovací kalendář. 

garance-60-dni-vraceni-vyzkouseni


Jak na to?

1. Napište mi na info@dokido.cz , že chcete využít prodloužené lhůty na vrácení, číslo vaší objednávky, které položky vracíte a číslo bankovního účtu, kam chcete vrátit peníze. 
2. Zabalte položky k vrácení tak, aby se kalendář neponičil a na balíček napište GARANCE60. Zašlete na adresu Dokido, Veronika Klinerová, Ke Kulišce 2306/1, Praha 6, 164 00
3. Hned, jak balíček obdržím, pošlu vám peníze na uvedený účet zpět. 


Podmínky vrácení do 60 dnů

Garance se vztahuje až na 5 položek, kdy min. jedna z nich je plánovací kalendář a je uplatnitelná z první objednávky zákazníka.
Náklady na zpětnou zásilku hradí zákazník.
Důvod vrácení nemusí být uveden (ale budu za něj vděčná jako zpětnou vazbu).

 

Plánovací kalendáře pro děti

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz