Moje cesta k cíli - motivační tabulka

Kód: 115
590 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Pomozte dětem jít si za svým snem. Ať je to návštěva kina, vytoužená hračka nebo přespávačka u kamaráda. Domluvte se spolu, jaký úkol budou plnit každý den – může to být bezproblémová ranní příprava do školy nebo nějaká nadstandardní povinnost v domácnosti. I školkové dítě zvládne utřít prach nebo prostřít stůl. školáček už klidně může obstarávat myčku. Jednou, dvakrát, ale co mít za to zodpovědnost celý měsíc?  Když uvidí jak se blíží do cílové rovinky, bude dostatečně motivované udržet se „na trati“.  Ale tou největší odměnou bude jeho zasloužená hrdost, že to opravdu zvládlo! Tento měsíční motivační kalendář učí děti trpělivosti, konzistentnosti a zodpovědnosti. Protože bez práce nejsou koláče ;-).

 

 

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Magnetický kalendář pro motivované médi, kteří vědí, že bez práce nejsou koláče a jdou si za svým cílem. 

Touží Vaše dítě po nějaké nákladnější hračce? Nechte ho si na ni "vydělat" ;-).

Opravdu chceme dětem dopřát, ale někdy jsou ty jejich touhy poměrně drahé špásy. A i malé děti by měly znát hodnotu svých přání. Tak co tomu dát hodnotu v podobě pomoci v domácnosti nad rámec standartních povinností? Samozřejmě úměrně věku.

Některé děti hodně zápolí s dodržováním nastavených pravidel. Pokud chtějí jít za svým snem a dosáhnout jej, pomůže jim k tomu vizuální pomůcka – tabulka Moje cesta k cíli. Díky ní si uvědomí, co je třeba udělat každý jeden den, aby se dočkali kýžené odměny.

JAK TABULKU POUŽÍVAT

  1. Domluvte se spolu na cíli pro daný měsíc. Vyberte magnetický butonek s příslušnou odměnou – může to být třeba návštěva kina, dinoparku, pyžámkový večírek či prasátko jako speciální příspěvek do kasičky. Pokud váš „cíl“ v nabídce nenajdete, můžete si ho sami nakreslit/napsat na prázdnou magnetku. Případně mi napište a mohu vám takovou magnetku vytvořit na míru.
  2. Vyberte si butonek s motivem domácí práce či úkolu, na kterém chcete zapracovat a pomoct dítěti zafixovat. Vyndat myčku nebo poctivě si uklízet oblečení do skříně jsou činnosti, které zvládnou už nejmenší děti. Naopak
  3. Butonek s činností, kterou bude dítě vykonávat každý den, umístěte na první políčko. Za každý úspěšně splněný den posunujte o políčko blíž k cíli.
  4. Na 30. políčku už čeká vysněná odměna. Nechte dítě zažít pocit vítězství a těšte se z jeho úspěchu. Jeho odměna bude i Vaší odměnou. Můžete být na své dítě náležitě pyšní!

 mojecesta

 

Butonky nejsou součástí balení. Vyberte si magnetické butonky ze široké nabídky domácích povinnostíodměn.

Ideální umístění je na jakýkoliv kovový povrch jako je magnetická tabule (není součástí balení) nebo lednice.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalendáře a plánovače
Vhodné od: 3 let
Velikost: A4
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 5.3.2024
Splnil naše očekávání. Máme přehled o odměnách . Dětem i nám se líbí. Oceňuji, že se dá přichytit třeba i na radiátor nebo kdekoliv ma kov když zrovna není magnetická tabule volná :-).
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz