Umýt nádobí - magnetka-butonek

Kód: 558
29 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Děti, které pomáhají doma mýt nádobí, se učí důležité praktické dovednosti, ale také rozvíjejí svou jemnou motoriku, koordinaci a schopnost pracovat v týmu. Mýt nádobí společně podporuje komunikaci a spolupráci v rodině. Děti se učí pracovat s ostatními členy rodiny, rozdělovat si úkoly a vzájemně si pomáhat. To rozvíjí jejich schopnost komunikovat, vyjádřit své potřeby a respektovat potřeby druhých. Navíc, když děti pomáhají mýt nádobí, cítí se užitečné a součástí rodiny. Mají možnost přispět k chodu domácnosti a vidět výsledky své práce. Tímto způsobem se rozvíjí jejich sebevědomí a pocit sounáležitosti
Mýt nádobí společně s dětmi také může být příležitostí pro vytvoření příjemné atmosféry a trávení času spolu. Rodina může během mytí nádobí povídat, zpívat nebo si navzájem vyprávět zážitky. Tato činnost se tak stává příležitostí pro posílení rodinných vztahů a vytváření vzpomínek.

Velikost magnetky je 32 mm

Detailní informace

1 testováno důkladně na vlastních dětech
důkladně otestováno na vlastních dětech
dárek ke každé objednávce
dárek ke každé objednávce
3 ruční výroba magnetek
každý butonek ručně vyroben v ČR

Detailní popis produktu

Šikovní méďové zastanou spoustu pomoci v domácnosti. A jak v tom figuruje voda a bubliny, tak jsou nezastavitelní :-)
Samozřejmě pozor na manipulaci s křehkými skleničkami nebo ostrými noži!

Magnetické butonky jsou magnetky o průměru 32 mm a asi 3-4 mm vysoké, vyráběny formou plackování. Díky jejich plastickému oblému tvaru se s nimi snadno manipuluje i nejmenším dětem. Každý butonek /magnetka je doplněn textem, aby si děti mohly trénovat i čtení. 
Jsou voděodolné, omyvatelné, děti je nemohou ohnout či jinak znehodnotit. Pokud je nepřejedete bagrem, tak s Vašimi dětmi zestárnou :). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetky a butonky
velikost: 32mm
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz